Drzewa i krzewy iglaste - Zawady.com.pl 
Drzewa i krzewy iglaste - zawady.com.pl

Komu z Państwa znudziły się już żywotniki? Powstają z nich piękne żywopłoty, gęste i wymagające mało pracy, ale może ktoś poszukuje do swojego ogrodu czegoś bardziej wyjątkowego? Czy mają Państwo ochotę powrócić do iglaków tradycyjnych dla Polskich krajobrazów?

Świerki, sosny, jodły, cisy w nowych odmianach – tradycja połączona z nowoczesnością. Rośliny te wprowadzają również gęstą i trwałą zieleń do naszych ogrodów, tarasów oraz małych balkonów. Zarówno z cisów, jałowców jak i świerków, można stworzyć okazałe żywopłoty, i mamy do dyspozycji o wiele szerszą gamę kolorystyczną niż w przypadku wszechobecnych żywotników. Pamiętajmy że drzewa iglaste to nie tylko żywopłoty. Do małych ogrodów możemy wprowadzić miniaturowe kosodrzewiny- kuliste czy wybarwiające się na żółto na jesień i zimę. Do większych ogrodów proponujemy okazy, które zaciekawią swoją formą np. świerk pospolity ‘Inversa’, cedr czy któraś z pięknych odmian sosen. Dla miłośników ogrodów z Dalekiego Wschodu mamy szeroki wybór bonsaii z sosny, jałowca czy żywotnika, w różnych rozmiarach, od niewielkich po okazałe rośliny. Stojąc przy takim drzewie czujemy czas który upłynął, aby tak precyzyjnie i skrupulatnie cięte drzewo urosło do takich rozmiarów, jakie mamy przed oczami.

Możemy dobrać drzewo iglaste do każdych potrzeb, ponieważ posiadamy rośliny w każdej wielkości, zarówno małe, średnie jak i duże okazy. Zapraszamy do Ogrodu Zawady 19, aby ocenili Państwo sami czy lepsze są żywotniki, cisy, świerki a może sosny. W razie wątpliwości chętnie pomożemy przy wyborze roślin oraz przy transporcie dużych okazów. Zapytania o dostępność roślin, prosimy kierować pod nr 61 875 86 32.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.