Usługi Centrum Ogrodniczego ZAWADY Poznań 
Usługa przesadzania roślin - foto 1

Usługa przesadzania roślin

Przez lata opracowaliśmy skuteczne i bezpieczne sposoby przesadzania roślin. Proces może odbywać się ręcznie, lub w przypadku dużych egzemplarzy - maszynowo. Każdorazowo dbamy o to, aby termin przesadzania był bezpieczny dla rośliny oraz zwracamy uwagę na poprawność wykonania tak, aby w jak najmniejszym stopniu uszkodzić korzenie.

Usługa dostawy i sadzenia roślin - foto 1

Usługa dostawy i sadzenia roślin

Firma Centrum Ogrodnicze Zawady 19 zajmuje się dostawą dużych okazów roślin bądź dowozem większej ilości materiału roślinnego na zamówienie klienta. Mamy duże doświadczenie i dbamy o to aby rośliny dotarły w nie naruszonym stanie. Wykonujemy obsadzanie pojemników oraz ręczne bądź mechaniczne sadzenie roślin w gruncie.

Usługa wypożyczania roślin - foto 1

Usługa wypożyczania roślin

Proponujemy nowatorską usługę wypożyczania roślin ogrodowych. Oferta ta kierowana jest do firm z branży reklamowej, wystawienniczej, instytucji oraz osób prywatnych. Zapewniamy klientom pomoc w doborze roślin oraz ich transporcie. Nasze rośliny zdobią ekspozycje targowe, imprezy plenerowe, wesela i inne uroczystości.

Usługa maszynowych prac ogrodniczych - foto 1

Usługa maszynowych prac ogrodniczych

Nasz park maszynowy daje możliwość wykonania większości prac ziemnych na terenie Państwa ogrodu. Umożliwia przemieszczanie, załadunek oraz rozładunek dużych i ciężkich materiałów, wykonywanie wykopów i kształtowanie terenu. Wykonujemy prace w różnych, czasami trudno dostępnych miejscach, w zmiennych warunkach przez cały rok.

Projektowanie i zakładanie ogrodów - foto 1

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, małych i dużych ogrodów przydomowych, zieleni osiedlowej i terenów przy firmach. Podczas realizacji kładziemy nacisk na przetworzeniu pomysłu w harmonijną całość i staranny wybór poszczególnych elementów projektu.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.