Informacje o Centrum Ogrodniczym ZAWADY 
O Centrum Ogrodniczym ZAWADY 19 - zawady.com.pl

W Centrum Ogrodniczym Zawady 19 spotkają się Państwo z zespołem ludzi, których łączy ogromna pasja do roślin i piękna natury. Z ogromną radością dostrzegamy rozwijające się pąki na drzewach i krzewach, rozkwitające kwiaty, rumieniące się liście w jesiennym słońcu. Cieszymy się także, gdy biały puch ozdabia świat roślin zimą. Cały nasz materiał roślinny oddajemy w dobre ręce, w Państwa ręce. Ze starannością dbamy o wszystko to, co trafia do Państwa. Zawsze służymy pomocą i chętnie dzielimy się wiedzą z zagadnień ogrodniczych.

Również, w asortymencie sklepu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroką gamę donic ogrodowych, od bardzo wyszukanych wykonanych z drzewa tekowego, poprzez gabiony do klasycznych ceramicznych, co ważne w wielu kształtach i wielkościach. Oferujemy także donice do wnętrz. Znajdą Państwo u Nas nie tylko donice do udekorowania ogrodu. Wzbogacić można swoje miejsce odpoczynku również rzeźbami lub fontannami.Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.