Sklep z artykułami ogrodniczymi w Centrum Ogrodniczego ZAWADY Poznań. Poznaj szeroką ofertę ofertę naszego sklepu z artykułami ogrodniczymi. 
Sklep z artykułami ogrodniczymi - foto 1

Sklep z artykułami ogrodniczymi

Oferujemy szeroki asortyment materiałów niezbędnych do zakładania i pielęgnacji ogrodu

Domki narzędziowe firmy Biohort - foto 1

Domki narzędziowe firmy Biohort

Domki narzędziowe firmy Biohort doceniane na rynku od ponad 35 lat. Sprawdzone od dziesięcioleci i wciąż popularne, sprzedane w olbrzymiej liczbie egzemplarzy niezmiennie powodują zadowolenie swoich nabywców. Wysoka stabilność, wytrzymałe materiały i brak konieczności konserwacji oraz funkcjonalne wyposażenie ułatwiają pracę i zapewniają porządek w Twoim ogrodzie i obejściu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy BIOHORT i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową w naszym centrum.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.