Oferta Centrum Ogrodniczego ZAWADY Poznań 

Oferta Centrum ZAWADY

Centrum Ogrodnicze ZAWADY 19 to cała kolekcja roślinna od roślin małych do dużych. Znajdziesz tu drzewa i krzewy ozdobne, liściaste oraz iglaste, od rozmiaru standardowego do dużych roślin soliterowych. Do tego olbrzymia, największa w Poznaniu, galeria donic i elementów dekoracyjnych. Warto zajrzeć i obejrzeć.Drzewa liściaste - foto 1

Drzewa liściaste

W Ogrodzie Zawady 19 znajdą Państwo nasze polskie gatunki takie, jak dęby, klony, lipy, brzozy, buki, jarzębiny oraz ich nowe odmiany. Oprócz tego urzekające wiśnie ozdobne, cieszące się dużym zainteresowaniem

Drzewa i krzewy iglaste - foto 1

Drzewa i krzewy iglaste

Świerki, sosny, jodły, cisy w nowych odmianach – tradycja połączona z nowoczesnością. Rośliny te wprowadzają również gęstą i trwałą zieleń do naszych ogrodów, tarasów oraz małych balkonów.

Krzewy liściaste - foto 1

Krzewy liściaste

Cóż jest piękniejszego niż krzewy liściaste zdobiące Nasze ogrody duże i małe, tarasy i balkony, od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Drzewa i krzewy owocowe - foto 1

Drzewa i krzewy owocowe

Jaka ogromna przyjemność jest wyjść latem do ogródka po świeże truskawki, poziomki czy maliny, czy tak modne w ostatnim czasie borówki.

Byliny - foto 1

Byliny

Są uzupełnieniem drzew i krzewów, a ich odmienne wymagania siedliskowe, wpływają na szerokie możliwości wykorzystania tych roślin. 

Sezonowe rośliny rabatowe i balkonowe - foto 1

Sezonowe rośliny rabatowe i balkonowe

Najczęściej rośliny te wykorzystywane są do obsadzenia pojemników na balkonach, tarasach, w miejscach wypoczynku, w miejscach reprezentacyjnych.

Wrzosowate - foto 1

Wrzosowate

W naszym Centrum Ogrodniczym oferujemy większość gatunków roślin wrzosowatych. Wiosną szczególny prym wiodą różaneczniki i zimozielone azalie japońskie.

Bambusy - foto 1

Bambusy

Nowość w dziale roślin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Trawy - foto 1

Trawy

Trawy nie mają wygórowanych wymagań, a różnorodność gatunków i odmian pozwala na dopasowanie rodzaju trawy do siedliska oraz naszych potrzeb.

Pnącza  - foto 1

Pnącza

Pnącza to rośliny mogące rosnąć po podporach lub zadarniające ziemię. Nazywane są roślinami plastycznymi, ponieważ oddają kształt podpory, którą pokrywają.

Zioła - foto 1

Zioła

Ogródki ziołowe cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród osób lubiących gotować i ceniących naturalne składniki w swojej kuchni.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.