Drzewa i krzewy owocowe - Zawady.com.pl 
Drzewa i krzewy owocowe - zawady.com.pl

Czymże byłby prawdziwy ogród bez drzew i krzewów owocowych? Jaka ogromna przyjemność jest wyjść latem do ogródka po świeże truskawki, poziomki czy maliny, czy tak modne w ostatnim czasie borówki. Zrywać z drzew czerwieniące się wiśnie i czereśnie, rozpływać się nad smakiem własnych brzoskwiń i moreli. Móc późnym latem przyglądać się rumieniącym się jabłkom i gruszkom, aż w końcu smakować swoje zbiory. Kto by tak nie chciał?

Wszystkich tych, którzy mają odrobinę czasu aby poświęcić na troskę nad zakupionym krzewem lub drzewem owocowym, a później czas na zbiór, jedzenie i robienie przetworów, zapraszamy do Ogrodu Zawady 19. Znajdą tu Państwo odmiany tradycyjne oraz nowe.

Posiadamy również bogaty asortyment krzewów owocowych: maliny, jeżyny, czerwonej, czarnej i białej porzeczki, agrestu w różnych odmianach, borówki amerykańskiej, jagody kamczackiej, pigwowca japońskiego, świdośliwy i wiele innych.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.