Sezonowe rośliny rabatowe i balkonowe - Zawady.com.pl 
Sezonowe rośliny rabatowe i balkonowe - zawady.com.pl

Pod hasłem „Sezonowe rośliny rabatowe i balkonowe” umieszczamy rośliny, które swój cykl życiowy zamykają w jednym roku lub takie, które choć w swoich naturalnych, cieplejszych siedliskach są roślinami wieloletnimi, w naszym klimacie nie przetrzymują zimowych mrozów. Najczęściej rośliny te wykorzystywane są do obsadzenia pojemników na balkonach, tarasach, w miejscach wypoczynku, w miejscach reprezentacyjnych lub na cmentarzach. Innym zastosowaniem jest sadzenie w gruncie, jako kwietniki, których aranżację często zmienia się kilkukrotnie podczas sezonu.

Już od wczesnej wiosny w naszym Centrum Ogrodniczym oferujemy rośliny sezonowe. Zaczynamy od fiołków czyli tzw. bratków, które cechuje największa odporność na wiosenne przymrozki. Następne są m.in. pierwiosnki, krokusy, narcyzy, stokrotki. Latem petunie, celozje, szałwie, cynie, niecierpki, begonie, pelargonie, gailardie, komarzyca, koleus. Z biegiem czasu asortyment powiększa się o inne gatunki. Corocznie staramy się o pozyskanie nowych gatunków i odmian, zaskakując Państwa bogactwem asortymentu.
Wybierając rośliny mogą Państwo skonsultować się z naszymi Sprzedawcami, którzy chętnie podpowiedzą, które rośliny nadają się do danych warunków oświetlenia, jakie mają wymagania oraz jak stworzyć kompozycje roślinne.
Istnieje możliwość przesadzenie roślin bezpośrednio do ozdobnych pojemników.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.