Usługa przesadzania roślin - Zawady.com.pl 
Usługa przesadzania roślin - zawady.com.pl

Jeśli myślą Państwo o przesadzaniu roślin, to chętnie podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy wiemy, że rośliny nie lubią zmiany miejsca swojego wzrostu. Korzenie, choć na co dzień niewidoczne dla naszych oczu, stanowią fundament zdrowia każdego drzewa i krzewu. Od stanu zdrowia części podziemnej, zależy wygląd i zdrowie części nadziemnej. Dlatego przesadzanie wymaga fachowej ręki ogrodnika lub kunsztu operatora maszyny. Należy tak wykopać roślinę, aby ograniczyć jej stres i uszkodzenia przy przenoszeniu.

Chcą Państwo ekspresowo dokonać zmian w przestrzeni wokół domu? „Przesadzarka Optimal” i wyszkolona załoga ogrodników poradzą sobie i z tym zadaniem. Dysponujemy „przesadzarką do drzew Optimal”, która świetnie sprawdzi się przy większych drzewach i krzewach. Dzięki niej wykopiemy i wsadzimy do Państwa ogrodu dorodne okazy roślin, które od razu stworzą efekt wieloletniego ogrodu. Maszyna ta dysponuje zarazem niewielkimi rozmiarami, co pozwala jej dostać się w trudno dostępne miejsca, a także potężnym ramieniem, które udźwignie dorodne drzewa. Cztery duże koła rozkładają równomiernie ciężar tej mini-koparki, co zapobiega tworzeniu się głębokich kolein w ogrodzie i pozwala poruszać się po brukowanych powierzchniach dla samochodów osobowych, a także omijać małą architekturę ogrodową, altany, oraz pozostałe rośliny i infrastrukturę działki.

Sadząc maszynowo lub ręcznie dbamy o korzenie Państwa roślin. Tworzymy im odpowiednie warunki do prawidłowego wzrostu i rozwoju, poprzez dobranie właściwej wielkości dołów i glebę dla danej grupy roślin oraz inne zabiegi ogrodnicze. Wiemy, które gatunki mają korzenie delikatne i powierzchniowe, a które głębokie i mocne. Jeśli rośliny wysadzone z Państwa ogrodu wymagają przewiezienia na większe odległości, dysponujemy samochodami ciężarowymi między innymi od tego celu. Prawidłowo zabezpieczymy dorodne okazy na czas transportu chroniąc roślinę przed urazami mechanicznymi, szokiem termicznym i przesuszeniem bryły korzeniowej. Jesteśmy też w stanie doradzić Państwu, gdzie wykopane drzewa lub krzewy będą czuły się najlepiej. Doradzić w wyborze stanowiska świetlnego i przestrzennego. Wiedza z zakresu ogrodnictwa pozwala nam właściwie sadzić i przesadzać szeroką gamę roślin.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.