Usługa wypożyczania roślin - Zawady.com.pl 
Usługa wypożyczania roślin - zawady.com.pl

Potrzebujesz roślin do sesji zdjęciowej, imprezy okolicznościowej na tarasie czy w ogrodzie? Chcesz stworzyć dżunglę, a masz w zanadrzu jedynie paprotkę? Pomożemy Ci! Centrum Ogrodnicze Zawady 19 umożliwia Ci stworzenie wymarzonej kompozycji zieleni. Jedynym warunkiem wypożyczenia jest powrót rośliny w dobrym stanie tak, aby mogła służyć i cieszyć innych klientów Centrum. Nasz Zespół pomoże Ci przy wyborze, transporcie i ustawieniu roślin. Doradzimy Ci także jak najtrafniej stworzyć kompozycję roślinną, aby spełniła Twoje oczekiwania, była nie tylko funkcjonalna, ale i piękna.
Oferta wypożyczania roślin daje nowe, ogromne możliwości dla wszystkich, którzy potrzebują czasowych scenerii z elementami żywych roślin. Nasza oferta adresowana jest szczególnie do firm z branży reklamowej, wystawienniczej, artystycznej, a także instytucji. Nie odmówimy również pomocy osobą prywatnym w kwestii tymczasowej aranżacji przestrzeni.

Rośliny nie tylko potrafią stworzyć odpowiedni dla Twojego przedsięwzięcia klimat, ale także naturalnie nawilżają powietrze, ograniczają hałas, wprowadzają atmosferę naturalną, sprzyjającą uspokojeniu. Pomysłowo wykorzystane, wypożyczone rośliny, mogą ubogacić ekspozycje targowe, imprezy plenerowe, ważne uroczystości rodzinne, np. wesela, urodziny, rocznice.

Opcja wypożyczenia roślin może istotnie obniżyć koszty przedsięwzięcia. Nie musisz kupować materiału roślinnego, nie potrzebujesz zastanawiać się co zrobić z nim później, kiedy już nie będzie spełniał swojej roli i funkcji. Jeśli jedziesz z daleka jako wystawca Targów Poznańskich, możesz skorzystać z oferty wypożyczenia roślin u nas, w Poznaniu, co pozwala nie tylko na oszczędności pieniędzy, ale i czasu oraz energii na całe, logistyczne przedsięwzięcie transportowe.

Udostępniany, w ramach wypożyczenia roślin sprawdzony materiał roślinny pochodzący z asortymentu naszej szkółki i centrum ogrodniczego. Wszelkie szczegółowe informacje otrzymacie Państwo pod numerem telefonu: 61 875 86 32 lub bezpośrednio w naszym Centrum Ogrodniczym mieszczącym się ulicy Zawady 19. Zapraszamy do współpracy.
Nasz newsletter

dodaj swój email

Otrzymasz informację o nowej sezonowej ofercie, promocjach i wyprzedażach


Podany przez Ciebie adres e-mail może stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych jest PHUsługowa "Świat Roślin" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Zawady 19, 61-001 Poznań), tel: +48 61 875 86 31, email: centrum@zawady.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.